11 Ocak 2013 Cuma

Woooowww owwww! Çekilin yoldan! Vahşi Batıdan geliyorlar!

Merhaba!

Bir önceki yazımda arkadaşım Figen Karavas Photograpy ile birlikte facebook sayfalarımızdan bir çekiliş yaptığımızı okumuşsunuzdur belki..Gösterilen ilgi ziyadesiyle mutlu etti bizi..Uzun uzun liste tuttuk.Kimsenin kimseye hakkı geçmesin diye tek tek kontrol ettik. Çekiliş anını video olarak çekme fikri Figen den geldi.Ben de kolları sıvadım ama ne sıvama.. Ürkek-titrek sesimle ve vereceğimiz hediyeleri de ucundan tek tek göstererek çekilişi random.org aracılığı ile canlı canlı gerçekleştirdim.Gösterilen ilgi,gelen yorumlar çok hoştu..Ancak beğenen kısmında ne kadar acı ve ayıptır ki 2-3 kişinin gittiğini gördük.Yani kendisine hediye çıkmadığını gören sadece hediye için sayfayı takibe alan bazı uyanıklar da çekilişe katılmışlar :D Olsun! Önemli olan biz alnımızın akıyla ve hakkıyla bu işi becermenin mutluluğunu yaşıyoruz. Hediyeler de sahiplerine ulaştı bile.. Mutlulukla kullanın
Sultan Aykal - Kütahya (Cupcake Duvar Saati) ve
 Senem Kızıler -İstanbul (Love Kapı/duvar süsü)..

Videom sağ tarafta bulunan facebook çekmecesinde ;) Katılan,destek veren herkese sonsuz teşekkürler! ;)

Gelelim başlığımın asıl nedenineeeeee!
Selim daha 6 aylık! Ve onun gelişiyle çok mutlu olanların arasında olan halası Dilek hanım değişik bir kapı süsünü hediye etmek istediğini söyledi.
Hep mavidir ya erkek bebeklerin kaderi..Bu kez farklı olacak dedim! ;) Bir süre önce çizip kestiğim sallanan atımı hiç bu renk boyayacağımı düşünmemiştim ;) Tamamen el boyaması yaptım,yuları için minik bir delik açtım ve kovboya geyik avlattım :D (Laf aramızda hiç sevmem avlanmayı!O zamanlar öyleymiş ama..) İsim tabelasının üzerinde de metal objeleri çok seviyorum ve yeri gelmişken de kullandım ;)
Ben Selim'in atını o kadar çok sevdim ki..
 Mutlulukla kullan Selim bebek!
Ama Selim'in bir de Ablası Alinda vardı ve halamız onu da kardeşinden ayırmak istemedi. Alinda'nın da elbiseli kapı/duvar süsü tamamen el boyaması. Boyama yaparken ben başka diyarlara gidiyorum..Kimbilir kaçıncı yüzyıla gittim o an? :)Korselidir ya hep o zamanda bu elbiseler,minik delikler açıp,geçirdim kurdelelerimi bende.. :)


Unutmadan, tek tek vakit buldukça neler yapmışsınız bakıyorum..Yorum yazamama nedenlerimin arasında bu yaptıklarım ve boynumdaki düzleşmeden dolayı sıkıntılarım var..Özürümü kabul edin..

Tekrar benim hayatımın güzelliklerini sizinle buradan paylaşmak dileğiyle..

SEVGİLER!


10 yorum:

 1. ikiside çok güzeller ellerine sağlık özellikle atları çok seviyorum ben onu bir ayrı sevdim

  YanıtlaSil
 2. Miray'cım merhaba. Sana artık bloğundan da yorum bırakabileceğim zira benimde beyazpiyano isimli ile bir bloğum var.
  Son tasarımların yine çok güzel olmuş. Özellikle ata bayıldım. Nasıl bir sabır ve yetenek var ki sende hiç sıkılmadan bütün ahşabı boyamışsın. Ne bir dekupaj ne de başka bir transfer tekniği kullanmışsın. Bundan daha da önemlisi hepsi özgün buram buram Miray kokan tasarımlar. Böylesi bir işe ancak şapka çıkarılır.

  YanıtlaSil
 3. Harikasın Miraycım çok yeteneklisin ellerine sağlık ayrıca büyük geçmiş olsun ...
  sevgilerimle...

  YanıtlaSil
 4. Miraycığım ellerine sağlık yaratıcı fikirlerine sağlık. Hepsi çok güzel olmuş. Güzel günlerde kullansınlar. sevgilerimle.

  YanıtlaSil
 5. gerçekten çok şık olmuş.Ellerinize sağlık.
  Bir bebeğe ve çocuğa verilebilecek en güzel hediyeler yapmışsınız.
  Çok şık ve tekrar ellerinize sağlık.

  YanıtlaSil
 6. fıstığım bravo sana,
  yeni çalışmalarla geliyorsun huzurlarımıza
  gönlümüz şenleniyor

  YanıtlaSil
 7. Yine harika işler Miraycım ellerine sağlık çok güzeller bayıldım..

  YanıtlaSil
 8. Ben yerim o korseli askıyı. Maşallah ellerinizi zihninize sağlık^^

  YanıtlaSil