21 Aralık 2011 Çarşamba

MERAL SANAT EVİ'NE SÜRPRİZ ZİYARETİM VE 1 YENİ YIL ÇEKİLİŞİ !

MERHABA!

      Geçen Cuma yolumuzun üzerinde olan Meral Sanat Evi 'ne sonunda uğradım. Ne zamandır kendisine ziyaret sözü verdiğim Meral Hanım kısıtlı zamanda beni öyle güzel ağırladı ki,kendisine hayran kaldım.Çok sıcak, içten ve sevgi dolu bir hanım. Hele gözleri o kadar güzel ki ,Maaşallah! Kızıyla aynı yaştaymışım.Sanki beni çok uzun zamandır tanıyormuşçasına samimi ve güzel dakikalar geçirdik.

      Yanında olan herkes, özellikle de benim haddim olmayarak isminin önüne takı eklediğim JET-ASİYE 'ye de bayıldım.Ortam o kadar güzeldi ki,pozitif insanlarla çalışınca ortaya da çok hoş işler çıkıyor.

      Ayrıca Meral Abla'nın çok kaliteli ahşap objeler üreten bir ustası var ki,ürünleri gidip görmeniz lazım. Bana o dakikalarımı güzel yaşatan Meral Ablama ve yanında olan, kısacık ta olsa tanışıp, merhabalaşan güleryüzlü insanlara,beni oraya kırmayıp götüren Eşime ve ben içeride muhabbete,ürünlere, Meral Ablama daldığım sırada eşimle ilgilenen, hoş muhabbetli Asiye Abla'nın Eşi'ne de çok teşekkür ediyorum.
Ürünleri görüyorsunuz, ama ben birdahakine daha çok fotoğraf çekeceğim.Çünkü hızlı hızlı bakmaktan sadece 1 adet çekmişim.Alttaki ni TIK larsanız,bloğun sahibesinden aldım.
Meral Abla'dan aldığım ürünleri bitirdikçe yayınlayacağım ..Ama aklımda kalan birçok ürün var, tekrar tekrar uğrayacağım artık ;)
Unutmadan Meral Ablacım çok hoş peçeteler hediye etti ve ayaküstü püf noktaları verdi..Bunlar için de ayrı ayrı teşekkür ederim ;)

Yolunuz düşerse mutlaka uğrayın!  ;)

Sevgili arkadaşımız Tarchintasarım yeni yıl için çekiliş yapıp hediye vermeye karar vermiş.Hediyesi de çok hoş ellerine sağlık!
Benimde 150. izleyicime kavuşmama az kaldı..  :D Ben de 150. de yapmayı planlıyorum!
Sizde katılmak isterseniz;

Ayrıntılar için TIK layabilirsiniz!SEVGİLER!

1 yorum:

  1. Canımya neler yazmışsın senin güzelliğin iyiliğin banada yansıdı seni tanıdığıma çok memnun oldum,eşinede sabrı için kocaman bir aferin,en kısa zamanda görüşmek üzre öptüm...

    YanıtlayınSil