11 Aralık 2012 Salı

HOŞGELDİN HAFSA BEBEK! :)

                                                    
          Bir bebek dünyaya gelirken tüm bereketi ile gelirmiş..O eve mutluluk,neşe,huzur, getirir,en önemlisi de anne ve baba olmayı, bunun ne demek olduğunu öğretirmiş. Anneler daha bir korkar olurmuş hayattan, babalar da daha bir güçlü sarılırmış.. ;)

"Hoşgeldin Hafsa Bebek!"

      Eminim sen de geldiğin yere güzellikler ile gelmişsindir! Sağlık, huzur ve mutluluk hep senin, annenin, babanın ve o seni daha doğmadan çok düşünenlerin arasında olan o tatlı halanın olsun! Biz senin gelmeni beklerken ve hazırlık yaparken sen sanırım bizim beklediğimizi hissetmiş olacaksın ki, birazcık erken gelmeyi tercih ettin! Ama olsun sağlıklı bir şekilde gelmen bizim mutluluğumuza mutluluk kattı! Allah seni nazarlardan saklasın!  :)


Merhaba! :) 
Uzun zaman oldu yazmayalı..Görselleri kesmek istemedim.. :) Aradaki bu uzun zamanın sebeplerinin arasında en etkilisi kolumun ağrıması..Bununla ilgili olarak Dr. a gittiğimde boyun düzleşmemin olduğu ortaya çıktı.. Verilen hareketleri yaptığım ve aşağıya fazla bakmadığım, yüksekte boyama yaptığım sürece ağrım olmuyor.Açıkçası dikkat edeceğim artık! :( 
Hafsa bebek beni beklemedi..Olacağından 1 hafta kadar önce teşrif etti..O kadar zevkle çalıştım ki inanın sade olması için direndim, :D ama olmadı sanırım :D ..  Kelebekler olsun istedik..Pudra pembesine boyadığım kapaklı bebek bezi kutusunu ustamdan rica ettim,3 günde yapıp vermeleri açıkçası beni çok şaşırttı.Çünkü yoğunluktan istediğim çoğu şey 6-7 ay attı..Bu Hafsa bebeğin kısmeti olsa gerek ;) ..
Şampuan kutusunu da Emel abladan, yeni açtığı atölyesine gittiğimde aldım..Meral Sanat evi,Meral ablanın ustası yapıyormuş..Emel ablanın atölyesi "Han Dizayn" ile ilgili ayrıntılar için www.emelden.blogspot.com a girip öğrenebilirsiniz.. ;) Çok güzel objeler ve yapılmış ürünler de var.. ;)

Fotoğraflar sanırım yaptıklarımı özetlemiştir.. Tekrar görüşene değin mutlu kalın!

SEVGİLER!
8 yorum:

 1. çok şanslı bir bebekmiş tahtıda bahtıda güzel olur inşallah ellerinize sağlık

  YanıtlaSil
 2. Allah analı babalı kardeşli halalı teyzeli mutlu büyütsün Miraycığım, nasılda özenmişsiniz ellerinize sağlık...

  YanıtlaSil
 3. sevgili miraycim,,,
  cok ozel bir hazirlik olmus....harikaaa
  hersey cok hos ,,,hissettiklerin bir o kadar daha guzellll
  sevgilerimi yolluyorum

  YanıtlaSil
 4. hepsi harika olmuş sanırım kumaşla kaplanmış..yapımından biraz bahsetseniz süper olur..sevgiler..

  YanıtlaSil
 5. Gözünüz aydın olsun....Her gününüz böyle mutluluk dolsun...

  YanıtlaSil
 6. kız bebeklerin herşeyi mi güzel olur? ne kadar tatlı, ne kadar şık pembe pembe. :) hoşgelmiş mis kokulu bebek. maşallah.

  YanıtlaSil
 7. gözünüz aydın diyelim miray hanım
  yine çok güzel çalışmalar olmuş ellerinize sağlık .pembeler çok yakışmış.

  YanıtlaSil
 8. Bunlarda çok ama çok güzel.Ahşapları kendiniz mi kesiyorsunuz?Çok şık hepsi de.

  YanıtlaSil