25 Nisan 2013 Perşembe

ARNAVUTKÖY ŞENLİĞİ'NDE BU YIL BENDE VARIM!!! ;)

Merhabalar!
Sizleri fotoğraflarım ve yazılarımdan mahrum ettiğim için çok üzgünüm! Çok sıkı çalışmaya çalışıyorum! Hepsini biriktiriyorum ve uzun uzun bol fotoğraflı postlar yazacağım yakında,beni bekleyin olur mu? ;)
Şimdi size başlıktanda anlaşılacağı gibi her yıl yapılan ve bu yıl 16.sı düzenlenen Arnavutköy Şenliği'ne katıldığımı bunun içinde çalışmalara başladığımı duyurmak istiyorum!
El emeğine gönül vermiş, hayatının güzelliklerine katmış hoş hanımların, hatta beylerin el emekleriyle katıldığı bir şenlik! ;)
Geçen yıl çok sevdiğim ve bloğum vasıtasıyla tanıştığım ablalarım, arkadaşlarımın katıldığı şenliğe misafir olarak katılmıştım! Çok güzel bir gün olmuştu! Önceki kayıtlarımda ayrıntılı fotoğraflı Arnavutköy Şanliği ni bulabilirsiniz! ;)

İstanbul'da Beşiktaş Belediyesi Arnavutköy Şenliği'ne

" 26 MAYIS - PAZAR "

günü gelebilen herkesi bekliyorum!

Gelin tanışalım! Şenlikte konserde oluyor çok eğleneceğiz kaçırmayın bence! ;)

Arabasız gelecekler için Arnavutköy'den geçen otobüslere binip İskele de inmeniz ve karşıya geçip ara sokaklardan kilise meydanına 2dk bile sürmeden yürüyebilirsiniz. Zaten kime sorsanız gösteriyor! Geçen yıl ben otobüsle gitmiştim! ;)

Randevu defterinize ya da telefonlarınıza kayıt edin! Facebook tan da sık sık tarihi hatırlatacağım!
Kimselere söz vermeyin! ;)
Görüşmek dileğiyle!

SEVGİLER!

5 yorum:

 1. offf keşke İstanbulda olsam o tarihlerde ama önceden 7 mayıs-12 mayıs tarihlerinde alınmış uçak biletim var kalamıyorum o tarihe :( bol satışlar ve güzel bir şenlik dilerim sana Miraycım...:)

  YanıtlaSil
 2. merhaba, satış yapmak için isteyen katılabiliyormu
  prosedürü nedir acaba

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Nergis Hanım Kusura bakmayın yoğunluktan buraya bakamadım.. :(
   Boğaziçi Arnavutköylüler Derneği sitesinden tüm merak ettiklerinizi öğrenebilirsiniz. Beni de arkadaşlarım haberdar etmişti.. :) SEVGİLER!

   Sil
 3. Harika bir etkinlikmiş canım.Bende gelmeye çalışacağım :)Bu arada cupcake seviyorsan facebookta bir yarışmadüzenliyorum.De Cooks Academy tarafından cumartesi günü bir günlük cupcake kursu olacak.Çekilişle bir kişi bu kursa gitmeye hak kazanacak.Eğer katılmak istersen facebook sayfama beklerim.Sevgiler.. http://facebook.com/istkazanbenkepce

  YanıtlaSil