13 Mart 2012 Salı

HOŞ BİR KAHVALTI, LADY CRAFT BULUŞMASI, İSTANBUL'DA 1 DERS GÜNÜM,ANKARA YOLCULARI,GÜNEŞ'İN KAPI SÜSÜ,LEYYA VE CİCİLER!

MERHABA!

Umarım herkes çok iyidir..Ben yeni tasarımlar yapmaya daldım gittim..Elektronik posta ve telefonla ulaşıp hal-hatır soranlarınıza çok teşekkür ederim.

Çok geç kaldım biliyorum ..Hem çekilişim bitsin,hem de elimde olan işlerimi bitireyim düşüncesi ile herşeyi şimdi bir posta sığdıracağım, hazır olun :D

18 Şubat 2012 de blog yazarlarımızdan hünerlerimize hüner katalım diye, yurt dışındaki bloglardaki ürünlere de artık bakıp bakıp iç geçirmeyelim diye Lady Craft bloğunun yazarı Ayşin Önol Hanım getirdiği yeni ürünlerini tanıtmak üzere bizleri hoş bir ortamda harika ağırladı..Buradan Ayşin Hanım' a(Eşine), Şermin Hanım'a ve emeği geçen herkese çok teşekkür ederim..

Gelelim fotoğraflara ;
Önce LADY CRAFT ÜRÜN TANITIM ORGANİZASYONU ndan kareler ;

Ayşin Hanım
Tüm bu ürünlerde dekoratif mühürlerle nasıl harikalar yaratabilirizi göstermek için bizlere örneklerdi ;


Muffinlerin öyle durduklarına bakmayın tek tek pasta rölyefle yapılıp,boyanmışlar..Yenmiyorlar ama yenecek kadar lezzetli duruyorlar :D
Ürün standından bir görünümLady Craft 'ın daveti saat 13.00 te başlayacağı için blog arkadaşlarım hoş bir sabah kahvaltısını organize etmişler ve son anda tesadüfen haberi olan beni de davet ettiler..
Tatlı tatlı hanımlar,ellerinden muhteşem işler çıkaran güzel insanlar..Muhabbet, güleryüz, sıcaklık..Sanki yıllardır tanışıyormuşuz gibi o kadar keyifliydi ki..


En kısa zamanda tekrarlamalı ve daha uzun zaman geçirmeliyiz.. Şunu da eklemeliyim ki; keşke bloğumu çok uzun zaman önce faaliyete geçirmiş olsaydım..Bu güzel insanları çok daha önce tanıyıp,daha çok paylaşım yapmış olsaydım..

Hepinizi çok seviyorum;


                Geçtiğimiz hafta da benden ders almak isteyen hanımlarla İstanbul'da buluşmamız vardı..Bazı teknik bilgiler verdim,birkaç ürün çalıştık..Rahat bir ortamda, yedik,içtik güzel şeyler paylaştık..En kısa zamanda tekrarlamak üzere ayrıldık..
Fotoğrafta eksikler var, aramızdan geç vakit olduğu için ayrılanlar oldu ,giderayak bu kadar kalmıştık..

Bir dahaki buluşmamızda kısmetse bitmiş halleriyle karşınızda olacaklar..Ama kısmen ortaya çıktılar..Poşetliğin  ön kısmında boş olan kısmına pencere ve kapı eklenecek,çatı boyanacak,kelebek,kuş,..süslenecek...vs. ;)


Hatırlarsanız 2 adet folyoluk yapmıştım TIK larsanız buradan detaylarını öğrenebilirsiniz..Yerinde de hazır asılmışken fotoğrafladım..Ne kadar yakışmış değil mi ? ;)  İyi günlerde kullan Sevdacığım..


           Tasarımlarımı beğenip  bana elektronik posta, telefon ve facebook aracılığıyla ulaşan, sipariş verenler oldu.. Bunların arasında Ankara'dan bir müessese de var.Kendilerinin izni olursa isimlerini de yayınlayacağım,şu an haber bekliyorum.
           Daha önceki postlarımdan birinde hatırlayanlarınız vardır.Annemin ve benim zaman içerisinde çıkardığı dantel örnekleriyle tasarladığım bölmeli camlı tepsimden de hiç beklemediğim halde 2 adet daha yaptım...(Hatırlamayanlar için TIK!)

      Ellerine ulaştığında beni telefonla tekrar arayıp memnuniyetlerini ve beğenilerini bildirdikleri için de ayrıca çok mutlu oldum.. 

İşte Ankara yolcuları ; 
 

Ama bunlar benimkinden daha güzeeel olmamış mı? :)  Çok güzel günlerinize şahitlik etsinler ;)
Leyya http://leyya-craftmania.blogspot.com/ bloğunun sahibi de kaftanlarımdan 4'lü bir set aldı.Bizzat elimle teslim ettim.Sıcacık biri.Yerine astığında yayınlayacak..Leyya'nı harika çantaları var,bilmeyenler,merak edenler mutlaka uğrayın derim.. ;)


Meral Sanat Evi - Meral Ablam'da sağolsun bana çok güzel stencil (Şablon) lar gönderdi..Onları da en kısa zamanda kullanacağım..            Dolu dolu geçen zamanımda ilkokul akadaşım da Valide Sultan Serimden 1 takım istedi..Elimle götürdüm, görüşmüşte olduk.. Zaten hoştu ama çok hoş ta bir anne olmuş, kızı da Güneş bıcırık, yersiniz..Annesinin kaftanı olur da pıtırcığımızın olmaz mı?
Ben Güneş'e de kaftan yaptım :D

Şu güzelliklere bakar mısınız?Sağlık,mutluluk ve huzur dolu yıllar diliyorum..Canımsınız! ;) 

Bu Pınarcığımın :B.Boy,O.Boy,K.Boy ve M.Boy olarak aldı..


Bu da Güneş'in ;
fotoğrafın maalesef ışığı hiç iyi değil.. Acale oldu biraz :( Aslı çok daha güzel..


Neyse sevgili dostlar..Herkese Mutlu günler diliyorum..

Yeniden görüşmek dileğiyle, yorumlarınızı eksik etmezseniz sevinirim..

SEVGİLER!

3 yorum:

 1. Merhaba Miray Hanım Gerçekten çok hoş bir gün olmuş,ne güzel ürünler öyle..Bloğunuzu uzun süredir takip ediyorum.Ders verdiğiniz hanımların yerinde olmak isterdim..
  Ankara yolcuları da kim bilir yerlerinde ne güzel duracaklardır.Tepsileri de ne kadar hoş dizayn etmişsiniz,hiç aklıma gelmezdi.Bayıldım! Güneş'in kapı süsü de ayrıca çok şirin..Ellerinize sağlık! Takipteyim! Hoşçakalın.. Yağmur BAKIR

  YanıtlaSil
 2. Ürünlerin hepsi birbirinden harika , bayıldım . Sizin tasarımlarınızı da çok beğeniyorum , sevgiler.

  YanıtlaSil
 3. ellerinize sağlık çok güzel bir blog daha keşfettim:))) el emeğine her zaman saygım sonsuz söylenenleri de kafana takma seni anlayabiliyorum emin olabilirsin sevgilerle bana da beklerim bol şanslar:)

  YanıtlaSil